MALÁ ÚPA - TVOŘIVÉ DÍLNY - GALERIE Celnice Ut, St, ČT, Pá 14-17 hod SMALTOVÁNÍ PLECHÁČKŮ, VÝROBA VINUTÝCH PEREL, KORÁLKOVÁ DÍLNA. Více info www.danaaugustová.cz

Radost z krásy, elegance a jednoduchosti.

Naše výrobky jsou velmi příjemné na nošení. Téměř je necítíte, a přitom Vás dostatečně výrazně ozdobí. Povětšinou nemají zapínání, tím odpadají jisté trable. Paměťový drát přilne na krk či zápěstí. Velikost je universální, to uvítají některé maminky jejichž dcerám přijde výrobek neodolatelný. Přesto nabízíme i různou velikost (průměr) výrobků. Zejména náhrdelníků, a náramků.

Celoskleněné prsteny, jsou zajímavou alternativou pro alergiky, ale i vyznavače originality. Jsou křehké a krásné. Druhou variantou prstenů je vinutka upevněná na prstenu šroubkem. Jejichž předností je vyměnitelnost vinuté perle.

A náušnice ? Podívejte se jestli tu nějaké najdete. Jestliže ano, určitě budou stát za to. Vyrábíme je vzácněji. Háčky do uší, na přání vyrobíme z chirurgické oceli.

Krkonošské srdce
Krkonošské srdce
160 Kč

vinutá perla, srdce

Na dotaz 
Kód: 11
Náhrdelník-obruč/cop
Náhrdelník-obruč/cop
400 Kč

Obruč - navlečeno na paměťový drát, universální velikost 12 cm, dětská 11cm Cop - spleteno z odolných šňůrek, barevně sladěné s vinutou perlou, zapínání karabinkou

Na dotaz 
Kód: 20
Krajiny
Vinuté perle-kresba
od 90 Kč

Na dotaz 
Kód: 17
Vinuté perle-postavy i z pohádek
Vinuté perle-postavy i z pohádek
od 90 Kč

Použitý materiál: české sklo

Na dotaz 
Kód: 13
4 položek celkem